Výsledky 2014/2015

 

Výsledky 2016

Výsledky 2017

Výsledky 2018

9. 6. 2019 - Finále Žij pohybem - Praha

4. místo - Od podzimu do léta

4. místo - Sněženky a machři

6. místo - Co na louce poletuje

8. 6. 2019 - Závod ve sportovním aerobiku - Sedlčany

1. místo - Karolína Okénková (Ženy A)

2. místo - Julie Holá, Klára Kočová (Týmy C)

5. místo - Julie Holá (Ženy C)

6. místo -  Anna Melichová (Ženy D)

8. místo - Klára Kočová (Ženy B )

8. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Agáta Bartošová, Naty Kubová - Maxi týmy B

10. místo - Simona Gondášová (Ženy B )

12. místo - Aneta Vacková (Ženy B )

13. místo - Veronika Mandová (Ženy C)

14. místo - Eliška Fialová (Ženy B )

15. místo - Lada Barlová, Bára Barlová (Týmy C)

15. místo - Tereza Gvozdková, Stela Kostová, Anna Petráňová (Týmy B)

17. místo - Tereza Čermáková (Ženy B )

21. místo - Lada Barlová (Ženy C)

28. - 29. místo - Agáta Bartošová (Ženy B )

29. místo - Viktorie Žáková (Ženy C)

6. místo - V. Mandová,  A. Melichová, V. Žáková, B. Ficová (Týmy D)

7. 6. 2019 - Česko se hýbe - Praha

4. místo -  Blázni

8. místo - Co na louce poletuje

11. místo - Od podzimu do léta

13. místo - Sněženky a Machři

18. 5.  - 19. 5. 2019 - MČR a Velké finále Mistry s Mistry - Černošice

1. místo - Natálka Malkusová - ženy A 

2. místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 

2. místo - Od podzimu do léta

2. místo - Viktorie Žáková, Barbora Ficová, Anna Melichová, Klára Jelínková, Veronika Mandová - Maxi týmy D

3. místo - Co na louce poletuje

4. místo - Eliška Eppingerová - ženy B

4. místo - Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B

4. místo -  Blázni

5. místo - Karolína Hrdinová - ženy A

6. místo - Klára Kočová, Eliška Eppingerová, Adéla Melichová - mini týmy B

7. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová, Aneta Vacková - mini týmy B

7. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová - dvojice B

8. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Agáta Bartošová, Naty Kubová - Maxi týmy B

11. 5. 2019 - Žij pohybem - Praha

1. místo - Od podzimu do léta

2. místo - Sněženky a Machři

4. místo - Co na louce poletuje

4. místo -  Blázni

4. 5.  - 5. 5. 2019 - Mistry s Mistry - Ostrava

1. místo - Natálka Malkusová - ženy A 

2. místo - Karolína Hrdinová - ženy A
2. místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 
4. místo - Eliška Eppingerová - ženy B

17. místo - Anetka Vacková - ženy B

24. místo - Eliška Fialová - ženy B

22. místo - Veronika Mandová - ženy C

14. místo - Klára Jelínková - ženy D

7. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová - dvojice B

5. místo - Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B

3. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Agáta Bartošová, Naty Kubová - Maxi týmy B

2. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová, Aneta Vacková - mini týmy B

4. místo - Klára Kočová, Eliška Eppingerová, Adéla Melichová - mini týmy B

1. místo - Viktorie Žáková, Barbora Ficová, Anna Melichová, Klára Jelínková, Veronika Mandová - Maxi týmy D

16.4. - Oddílový Master Class - Mníšek pod Brdy

I. kategorie: 1. Markéta Ptáčková, 2. Andrea Urbanová, 3. Běta Elčknerová, 
II. kategorie: 1. Karolína Veselá, 2. Nela Vodenková, 3. Bára Petráňová
III. kategorie: 1. Karolína Okénková, 2. Natálie Malkusová, 3. Karolína Hrdinová
IV. kategorie: 1. Klára Kočová, 2. Eliška Eppingerová, 3. Eliška Fialová
V. kategorie: 1. Julie Holá, 2. Veronika Mandová, 3. Lada Barlová
VI. kategorie: 1. Klára Jelínková, 2. Anna Melichová 3. Nicola Malkusová, 
VII. kategorie maminek: 1. Vendula Ivánková, 2. Gábina Švarcová, 3. Petra Hrdinová
Zvláštní cenu poroty získala Jiřinka Elčknerová jako showmanka závodu 

13.4. - 14. 4. 2019 - Mistry s Mistry - Kutná Hora

1. místo - Natálka Malkusová - ženy A 

6. místo - Karolína Hrdinová - ženy A
3. místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 
3. místo - Eliška Eppingerová - ženy B

28. místo - Anetka Vacková - ženy B

27. místo - Eliška Fialová - ženy B

32. místo - Agáta Bartošová - ženy B

30. místo - Veronika Mandová - ženy C

23. místo - Julie Holá - ženy C

12. místo - Klára Jelínková - ženy D

7. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová - dvojice B

4. místo - Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B

7. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Agáta Bartošová, Naty Kubová - Maxi týmy B

5. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová, Aneta Vacková - mini týmy B

7. místo - Klára Kočová, Eliška Eppingerová, Adéla Melichová - mini týmy B

2. místo - Viktorie Žáková, Barbora Ficová, Anna Melichová, Klára Jelínková, Veronika Mandová - Maxi týmy D

5. místo - Blázni - Show A

4. místo - Od podzimu do léta - Show B

8. místo - Sněženky a Machři - Show C

6. - 7. 4. 2019 - Mistry s Mistry - Plzeň

1. místo - Karolína Hrdinová - ženy A

2. místo - Natálka Malkusová - ženy A 
3. místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 
2. místo - Eliška Eppingerová - ženy B

16. místo - Anetka Vacková - ženy B

28. místo - Eliška Fialová - ženy B

32. místo - Klára Kočová - ženy B

33. místo - Agáta Bartošová - ženy B

25. místo - Veronika Mandová - ženy C

29. místo - Julie Holá - ženy C

13. místo - Klára Jelínková - ženy D

2. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová - dvojice B

3. místo - Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B

7. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Agáta Bartošová, Naty Kubová - Maxi týmy B

5. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová, Aneta Vacková - mini týmy B

6. místo - Klára Kočová, Eliška Eppingerová, Adéla Melichová - mini týmy B

2. místo - Viktorie Žáková, Barbora Ficová, Anna Melichová, Klára Jelínková, Veronika Mandová - Maxi týmy D

4. místo - Blázni - Show A

3. místo - Od podzimu do léta - Show B

4. místo - Sněženky a Machři - Show C

6. 4. 2019 - Žij pohybem - Praha

3. místo - Co na louce poletuje

23. 3. 2019 - Mistry s Mistry - Praha

2. místo - Natálka Malkusová - ženy A 

5. místo - Karolína Hrdinová - ženy A
3. místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 
6. místo - Eliška Eppingerová - ženy B

24. místo - Anetka Vacková - ženy B

23. místo - Eliška Fialová - ženy B

35. místo - Agáta Bartošová - ženy B

17. místo - Julie Holá - ženy C

23. místo - Veronika Mandová - ženy C

9. místo - Klára Jelínková - ženy D

6. místo - Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B

8. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová - dvojice B

8. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Agáta Bartošová, Naty Kubová - Maxi týmy B

6. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová, Aneta Vacková - mini týmy B

10. místo - Klára Kočová, Eliška Eppingerová, Adéla Melichová - mini týmy B

5. místo - Co na louce poletuje - show 4-7 let

6. místo - Blázni - Show A

4. místo - Od podzimu do léta - Show B

7. místo - Sněženky a Machři - Show C

16. 3. 2019 - Mistry s Mistry - Liberec

2. místo - Natálka Malkusová - ženy A 

6. místo - Karolína Hrdinová - ženy A
2. místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 
7. místo - Eliška Eppingerová - ženy B

19. místo - Anetka Vacková - ženy B

31. místo - Eliška Fialová - ženy B

6. místo - Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B

8. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová - dvojice B

9. místo - Eli Fialová, Anet Vacková, Simi Gondášová, Anna Vondroušová, Naty Kubová - Maxi týmy B

8. místo - Eliška Fialová, Simona Gondášová, Aneta Vacková - mini týmy B

16. 3. 2019 - Česko se hýbe - Praha

3. místo - Co na louce poletuje

4. místo - Sněženky a Machři

9. místo - Blázni

9. 3. 2019 - Žij pohybem - Praha

4. místo - Co na louce poletuje

4. místo -  Blázni
6. místo - Od podzimu do léta
7. místo - Sněženky a machři

2. 3. 2019 - SAMC - Mladá Boleslav

8. místo - Klára Kočová (8 - 10 let)

23. 2. 2019 - SAMC - Plzeň

3. místo - Klára Kočová (8 - 10 let)

17. 2. 201- Závod ve sportovním aerobiku - Mníšek pod Brdy

1. místo - Natálka Malkusová (Ženy A)
2. místo  - Karolína Hrdinová (Ženy A)
1. místo - Eliška Eppingerová (Ženy B )
6. místo - Julie Holá (Ženy C)
4. místo - Klára Jelínková (Ženy D)
1. místo - Cocco - K. Hrdinová, K. Okénková, T. Čermáková (Týmy A)
5. místo - E. Eppingerová a A. Melichova (Týmy B)
6. E. Fialová a A. Vacková  (Týmy B) 
3. místo - V. Mandová,  A. Melichová, V. Žáková, B. Ficová, K. Jelínková (
Týmy D)

16. 2. 2018 - Soutěž pohybových skladeb  -  Milín

1. místo - Co na louce poletuje

2. místo -  Blázni
1. místo - Od podzimu do léta
1. místo - Sněženky a machři

17. 2. 2019 -  SAMC -  Milín

1. místo - Natálka Malkusová (6-8 let)

1. místo - Eliška Eppingerová (9- 10let)

1. místo - Julie Holá (11-13 let)

9. 2. 2019 - SAMC MsM - Český Brod

4. místo - Klárka Kočová

5. místo Eliška Eppingerová

9. 2. 2019 - Mistry s Mistry - Český Brod

3.místo - Natálka Malkusová - ženy A 
1.místo - Kája Okénková, Kája Hrdinová, Terezka Čermáková - mini A 
3.místo Eliška Eppingerová

14.místo Anetka Vacková

15.místo Agi Bartošová - ženy B

1.místo Eli Eppingerová a Klárka Kočová - dvojice B
4.místo Eli Eppingerová, Klárka Kočová a Áďa Melichová - mini týmy B 
9.místo Julie Holá

10.místo Verča Mandová - ženy C 
5.místo Klára Jelínková - ženy D,
2.místo Klára Jelínková, Verča Mandová, Anna Melichová, Viki Žáková - mini týmy D

27. 1. 2019 - SAMC - České Budějovice

1. místo - Klára Kočová (8 - 10 let)

4. místo - Eliška Eppingerová (8-10 let)

á. místo - Julie Holá (11-13 let)

27. 1. 2019 - Česko se hýbe - České Budějovice

1. místo - Od podzimu do léta.

1. místo - Sněženky a Machři

Follow Us

Bios Fit z.s.

IČO:         04392256

GSM:       +420 732 446 736
e-mail:    info@biosfit.cz
web:        www.biosfit.cz

č.ú.:          2900891805/2010