top of page

Začínáme 1.10.2021

Každý pátek od 19:00 v MKS Mníšek pod Brdy

Přihlášky zasílejte emailem na info@biosfit.cz

Kontakt na trenérku:

Přihlášení na samotný trénink na tel: 731 509 057

email: alamanad@seznam.cz

Cena jedné lekce 100 KČ 

Cena permanentní vstupenky 800/10 vstupů.

COUNTRY TANCE

Zveme všechny, kdo si chtějí zatancovat a naučit se jednoduché, veselé tance (nejen country, ale i třeba skotské, nebo řecké) na kurzy country tanců, které probíhají v KD V Lipkách.

Co jsou country tance? Jedná se o americké lidové tance, které se tancují v různých formacích, v řadách, v kroužcích aj. většinou na nápovědu tzv callera, který tanečníkům při tanci napovídá jaké figury tančit. Country tance jsou hravé, veselé, přinášejí radost pohybu a ze společnosti dalších tanečníků. 

Tento kurz je určen pro ty, kdo se chtějí naučit základy country tanců a vyzkoušet si, jak se tančí na country bále. Není rozhodně třeba zvláštních tanečních schopností, hlavní je chuť si zatancovat a při tom se pobavit. Přihlásit se může úplně každý, jednotlivci i páry, mladí i starší, ženy i muži. Lze zařadit i výuku řadových tanců, kde nejsou třeba ani páry a tančí se jednotlivě. 

Na kurzu se schází fajn parta lidí, kteří se těší na další tanečníky. Rádi bychom společně nacvičili i nějaké jednoduché předtančení.

První lekce proběhne 1.10.2021 v MKS V Lipkách, od 19:00 hod. 

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu TRÉNINK.png
bottom of page