Snímek obrazovky 2018-11-12 v 17.29.13.p

Zveme všechny, kdo si chtějí zatancovat a naučit se jednoduché, veselé tance (nejen country, ale i třeba skotské, nebo řecké) na kurzy country tanců, které probíhají v KD V Lipkách.

Co jsou country tance? Jedná se o americké lidové tance, které se tancují v různých formacích, v řadách, v kroužcích aj. většinou na nápovědu tzv callera, který tanečníkům při tanci napovídá jaké figury tančit. Country tance jsou hravé, veselé, přinášejí radost pohybu a ze společnosti dalších tanečníků. 

Tento kurz je určen pro ty, kdo se chtějí naučit základy country tanců a vyzkoušet si, jak se tančí na country bále. Není rozhodně třeba zvláštních tanečních schopností, hlavní je chuť si zatancovat a při tom se pobavit. Přihlásit se může úplně každý, jednotlivci i páry, mladí i starší, ženy i muži. Lze zařadit i výuku řadových tanců, kde nejsou třeba ani páry a tančí se jednotlivě. 

Na kurzu se schází fajn parta lidí, kteří se těší na další tanečníky. Rádi bychom společně nacvičili i nějaké jednoduché předtančení.

Ukázková hodina proběhne v středu 10.10.2018 v MKS V Lipkách, od 18:30 hod. Vstup zdarma.

Snímek obrazovky 2018-08-31 v 13.33.05.p