Street Show

Březen

14.- 15. 3. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

28. - 29. 3. 2020 - Kutná Hora

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Duben

4. - 5. 4. 2020 - Praha

Začni s Mistry

www.mistrysmistry.cz

18.- 19. 4. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

25. 26. 4. 2020 - Plzeň

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Květen

1.- 2. 5. 2020 - Kralupy nad Vltavou

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

9.- 10. 5. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

30.- 31. 5. 2020 - Finále

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Červen

6.- 7. 6. 2020 - Sedlčany

Zační s Mistry

www.mistrysmistry.cz

13. 6. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

ČaroMáj

Březen

14.- 15. 3. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

28. - 29. 3. 2020 - Kutná Hora

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Duben

4. - 5. 4. 2020 - Praha

Začni s Mistry

www.mistrysmistry.cz

18.- 19. 4. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

25. 26. 4. 2020 - Plzeň

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Květen

1.- 2. 5. 2020 - Kralupy nad Vltavou

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

9.- 10. 5. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

30.- 31. 5. 2020 - Finále

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Červen

6.- 7. 6. 2020 - Sedlčany

Zační s Mistry

www.mistrysmistry.cz

13. 6. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

Čert&Káča

Březen

14.- 15. 3. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

28. - 29. 3. 2020 - Kutná Hora

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Duben

18.- 19. 4. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

25. 26. 4. 2020 - Plzeň

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Květen

1.- 2. 5. 2020 - Kralupy nad Vltavou

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

9.- 10. 5. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

30.- 31. 5. 2020 - Finále

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Červen

13. 6. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

Klikni

Pardubická

Březen

14.- 15. 3. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

28. - 29. 3. 2020 - Kutná Hora

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Duben

4. - 5. 4. 2020 - Praha

Začni s Mistry

www.mistrysmistry.cz

18.- 19. 4. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

25. 26. 4. 2020 - Plzeň

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Květen

1.- 2. 5. 2020 - Kralupy nad Vltavou

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

9.- 10. 5. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

30.- 31. 5. 2020 - Finále

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Červen

6.- 7. 6. 2020 - Sedlčany

Zační s Mistry

www.mistrysmistry.cz

13. 6. 2020 - Praha Modřany

Žij Pohybem

www.zijpohybem.cz

Sporťák

Březen

7. 3. 2020 - Český Brod

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

28. - 29. 3. 2020 - Kutná Hora

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Duben

4. - 5. 4. 2020 - Praha

Začni s Mistry

www.mistrysmistry.cz

25. 26. 4. 2020 - Plzeň

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Květen

1.- 2. 5. 2020 - Kralupy nad Vltavou

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

16.- 17. 5. 2020 - Ostrava

Mistry s Mistry

+

Začni s Mistry

www.mistrysmistry.cz

30.- 31. 5. 2020 - Finále

Mistry s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Červen

6.- 7. 6. 2020 - Sedlčany

Zační s Mistry

www.mistrysmistry.cz

Mistry s Mistry - sobota 7. března

Doprava: Vlastní

Trenér: Veronika Papežová, Klára Jelínková, Linda Sevaldová

Tel: 732 446 736 - Linda Sevaldová

Místo: TJ Slavoj Český Brod, Komenského 516,

Sraz: vždy 1,5 hodiny před začátkem kategorie (učesané, převlečené)

Časová harmonogram ZDE

Co dětem nedávat:

Šperky, mobil, peníze, cennosti- za ztrátu neručíme.

Oblečení na SA:

- Bíle boty, bíle ponožky, punčochy na SA

- Závodní dres

- česání

- oddílovou mikinu/tričko 

!!! Prosíme všechny rodiče, aby dětem pořádně fandili a vytvořili jim tak ty nejlepší podmínky pro závodění !!!!

Kdo startuje?

Maxi týmy D

Maxi týmy D - Jelínková, Mandová, Žáková,  Jelínková, Ficová

Dvojice A

- Nela Vodenková, Mariana Presslerová  

Dvojice B

- Simča Gondášová, Eliška Fialová 

Eliška Eppingerová, Klára Kočová

Dvojice C

- Veronika Mandová, Julie Holá

Dvojice D

- Klára Jelínková, Barbora Ficová

Mini týmy A

- Nela Vodenková, Mariana Presslerová , Eliška Brosche

Mini týmy B

- Karolína Hrdinová, Karolína Okénková, Tereza Čermáková

Ženy A

-Mariana Presslerová

- Nela Vodenková

-Eliška Brosche

Ženy B

- Eliška Fialová

- Karolína Okénková

- Karolína Hrdinová

- Simona Gondášová

- Natálie Malkusová

- Eliška Eppingerová

Ženy C

- Julie Holá 

- Veronika Mandová

Ženy D

- Klára Jelínková

Snad jsem na nikoho nezapomněla :)

Žij Pohybem - sobota 14. března

Doprava: Vlastní

www.zijpohybem.cz

Trenér:Linda Sevaldová,  , Klára Jelínková, Michala jungmannová, Veronika Papežová

Tel: 732 446 736 - Linda Sevaldová

Místo: ZŠ Pertoldova 3373, Praha 4

Po příjezdu nás najdete v šatně - pokud nás nemůžete najít, volejte kontaktní osobu:

Marmelády: Lenka Uriková 777 848 478, Jiřka Ptáčková 728 010 682

Čaromáj: Lucie Mathauserová 606 505 704, Bára Krejčová 602 133 539

Čert a Káča: Nela Eppingerová 777 031 203, Petra Hrdinová 725 240 702

Pradubická: Radka Čajanová - 723 750 760

S sebou:

Dres včetně všech doplňků, závodní obuv - celá bílá, (Káča a čaromáj silonky), kartičku VZP nebo jiný doklad, velkou svačinu a dostatek pití, vlhčené ubrousky + papírové kapesníky, vlastní hřeben + všiváček, gel a lak na vlasy. oddílovou mikinu, nebo jiné oddílové oblečení. 

Kdo startuje:

ÚČESY:

Marmelády - hodně vyčesaný culík (pokud jedete poprvé učešeme až na místě)

Čaromáj - Jeden zaplatený cop (pokud neumíte učešeme na místě)

Čert a Káča - 2x zapletený cop

Pardubická - jeden zapletený cop

!!! Prosíme všechny rodiče, aby dětem pořádně fandili a vytvořili jim tak ty nejlepší podmínky pro závodění !!!!

 

Sraz: (učesané + převlečené)

11:00 - ČaroMáj + Čert a Káča (

12:00 - Velká Pardubická

13:00 - Marmelády

Vyhlášení v 15:20

Mistry s Mistry - 28. - 29. března

Doprava: Vlastní

Trenér: Veronika Papežová, Klára Jelínková, Linda Sevaldová, Michala Jungmannová

Tel: 732 446 736 - Linda Sevaldová

Místo: sportovní hala Klimeška, Čáslavská 274, 284 01 Kutná Hora

Časová harmonogram ZDE

Co dětem nedávat:

Šperky, mobil, peníze, cennosti- za ztrátu neručíme.

!!! Prosíme všechny rodiče, aby dětem pořádně fandili a vytvořili jim tak ty nejlepší podmínky pro závodění !!!!

SHOW:

A - Čaromáj

B -  Čert a Káča

C - Velká Pardubická - sobota

Mini Mistři - Street Show - neděle

Sraz: (učesané - převlečené)

Velká Pardubická - Sobota - 14:00

Street Show - Neděle - 12:30 

- OSTATNÍ BUDE UPŘESNĚNO - 

Sporťák:

Sraz: vždy 1,5 hodiny před začátkem kategorie (učesané, převlečené)

Oblečení na SA:

- Bíle boty, bíle ponožky, punčochy na SA

- Závodní dres

- česání

- oddílovou mikinu/tričko 

Kdo startuje?

Maxi týmy D

Maxi týmy D - Jelínková, Mandová, Žáková,  Jelínková, Ficová

Dvojice A

- Nela Vodenková, Mariana Presslerová  

Dvojice B

- Simča Gondášová, Eliška Fialová 

Eliška Eppingerová, Klára Kočová

Dvojice C

- Veronika Mandová, Julie Holá

Dvojice D

- Klára Jelínková, Barbora Ficová

Mini týmy A

- Nela Vodenková, Mariana Presslerová , Eliška Brosche

Mini týmy B

- Karolína Hrdinová, Karolína Okénková, Tereza Čermáková

Ženy A

-Mariana Presslerová

- Nela Vodenková

-Eliška Brosche

Ženy B

- Eliška Fialová

- Karolína Okénková

- Karolína Hrdinová

- Simona Gondášová

- Natálie Malkusová

- Eliška Eppingerová

Ženy C

- Julie Holá 

- Veronika Mandová

Ženy D

- Klára Jelínková

Snad jsem na nikoho nezapomněla :)

Follow Us

Bios Fit z.s.

IČO:         04392256

GSM:       +420 732 446 736
e-mail:    info@biosfit.cz
web:        www.biosfit.cz

č.ú.:          2900891805/2010 

 

10