top of page

BIOSfit - přidej se k nám! 

Hledáme všechny příznivce aktivního životního stylu, cvičence, lektory i zapálené pomocníky!

 

Sportovní klub BIOSfit, který již řadu let připravuje sportovní hodiny pro stovky dětí i dospělých, každoročně rozšiřuje a obohacuje nabídku aktivního a zdravého vyžití v našem městě. Výběr jednotlivých hodin je opravdu pestrý a neustále roste. Na své si tak přijde opravdu každý, koho baví pohyb.  Chcete zlepšit svou kondici, zacvičit si, nebo se jen pravidelně odreagovat od všedních starostí? Není nic jednoduššího, než nám zavolat, nebo napsat. Pomůžeme vám vybrat ideální hodinu přímo pro vás tak, aby to byla radost hned od začátku.  

Žijete sportem a máte co nabídnout i ostatním? Staňte se součástí naší přátelské party lektorů a cvičitelek. I bez zkušeností s výukou vám pomůžeme začít. Postupně můžete sestavit vaše vlastní hodiny ve sportu, který je vám vlastní. Rádi vám předáme naše zkušenosti, případně nabídneme školení. Naším společným cílem je předat radost z pohybu maximálnímu počtu lidí. 

BIOSfit tým přívítá i jakékoliv další nadšence a dobrovolníky, kteří nám pomohou s organizací dalších sportovních a kulturních akcí. Již nyní se můžete těšit například na T-Mobile Olympijský běh, který se uskuteční v Mníšku pod Brdy dne 19. 6. 2019.

Tak neváhejte a napište ještě teď na info@biosfit.cz nebo 732 446 736!

Už teď se moc těšíme!

Snímek obrazovky 2019-03-11 v 11.17.55.p

ˇ

bottom of page