RŮŽENKY

Růženky

7. Květen - Mistry s Mistry

Kutná Hora

21. Květen - Mistry s Mistry

Plzeň

28. Květen - Začni s Mistry

Sedlčany 

4. Červen - Mistry s Mistry

Černošice

 

ČERT A KÁČA

Čert a Káča + Čert a Kačka​ 

7. -Květen - Mistry s Mistry

Kutná Hora 

(Jen Čert Káča)

21. Květen - Mistry s Mistry

Plzeň

(Jen Čert Káča)

28. Květen - Začni s Mistry

Sedlčany 

(Oba týmy)

4. - 5. Červen - Mistry s Mistry

Černošice

(Jen Čert Káča)

11. Června - Žij Pohybem

Praha 

(Jen čert a Káča)

jolandy

Jolandy

7.  Květen - Mistry s Mistry

Kutná Hora

21. Květen - Mistry s Mistry

Plzeň

28. Květen - Začni s Mistry

Sedlčany

4. Červen - Mistry s Mistry

Černošice

Klikni

ALADIN

Aladin

7.  Květen - Mistry s Mistry

Kutná Hora

21. Květen - Mistry s Mistry

Plzeň

28 - 29.  Květen - Žij Pohybem

Modřany

4. Červen - Mistry s Mistry

Černošice

 11. Červen - Žij Pohybem 

Modřany - Finále

ŽIVLY

Živly

7.  Květen - Mistry s Mistry

Kutná Hora

21. Květen - Mistry s Mistry

Plzeň

28.  Květen - Začni s Mistry

Sedlčany

4.  Červen - Mistry s Mistry

Černošice

 11. Červen - Žij Pohybem 

Modřany - Finále

Sporťák

SA

7.  Květen - Mistry s Mistry

Kutná Hora

21. Květen - Mistry s Mistry

Plzeň

28. Květen - Začni s Mistry

Sedlčany

4.  Červen - Mistry s Mistry

Černošice

Podrobné informace
ZÁVODY MISTRY S MISTRY ČERNOŠICE 4.6.2022
Adresa: Pod Školou 447, Černošice
Trenéři: 
Nicola Malkusová - 733 308 878 
Viktorie Žáková - 725 666 233
Michaela Jungmannová - 777 288 772
Srazy:
7.5. - Sobota
I. blok
8:00 - Dvojice B
9:00 - Mini týmy B
9:15 - Růženky
9:45 - Jolandy
10:45 - Jednotlivkyně A
11:00 - Čert a Káča
11:30 - Jednotlivkyně B
II. blok
15:30 - Dvojice C + D
16:30 - Aladin
17:00 - Jednotlivkyně C
17:15 - Živly
Vyhlášení:
I. blok - 13:00 - 14:00
II. blok - 20:15 - 21:00
S sebou:

- dres, bíle závodní boty, nízké bílé ponožky, oddílové oblečení, ručník, aerobikové silonky (neplatí pro Růženky), dostatek svačiny a pití, kartičku VZP, taštičku se vším potřebným k účesu (gumičky, hřeben, pinetky, lak na vlasy, …), holky nemusí mít tělové aerobikové kalhotky - hlavní je, aby jim jejich kalhotky nekoukaly z dresu

Účesy:

Růženky - drdol (houba) + gumička k dresu + korunka

Jolandy - rozpuštěné vlnité vlasy (copánky přes noc) + látková čelenka k dresu

Čert a Káča - Čert – dva francouzské copánky (pletené ze shora)

- Káča – dva copánky (pletené dole) + červené mašle

Aladin - Jasmína – vysoký culík - z něj copánek + čelenka k dresu

 - Aladin – drdol (houba) + gumička k dresu

Živly - drdol (houba) + gumička k dresu

Rozdělení v kategoriích sporťák

Jednotlivkyně A

           = Markétka Ptáčková

Jednotlivkyně B

 = Bára Petráňová, Kája Okénková, Kája Hrdinová, Naty Malkusová

Jednotlivkyně C

= Eliška Eppingerová

Dvojice B

= Kája Okénková + Kája Hrdinová

Dvojice C

= Eliška Fialová + Simča Gondášová

Dvojice D

           = Julča Holá + Verča Mandová

Mini týmy B

= Barča Petráňová, Mája Presslerová, Nelča Vodenková

Prosíme, abyste holky předávali již oblečené a učesané. Případně se domluvili s někým, kdo vám s účesem pomůže na místě.

Časový harmonogram se ještě může během soboty změnit, proto prosím dodržte čas srazu

Budeme moc rádi, když nás a vaše děti přijedete podpořit, zafandíte a užijete si s námi hezký víkend!

Těšíme se na vás

BIOS fit crew