23. 1. 2022 - Česko se Hýbe - České Budějovice

1. místo - Aladin (show 11 - 14 let)

2. místo - Cikánská Věštba  (show 8 - 10 let)

5.3.2022 - Začni s Mistry - Příbram

SHOW

1. místo - Růženky (show 4 - 7 let)

1. místo - Cikánská Věštba  (show 8 - 10 let)

1. místo - Čert a Káča (show 11 - 14 let)

2. místo - Čert a Kačka (show 11 - 14 let)

1. místo - Aladin (show 11 - 14 let)

1. místo - Živly (show 15 - 26 let)

GYMNASTICKÝ AEROBIK

NG

2. místo - Markétka Ptáčkové

3. místo - Bětka Elčknerová

4. místo - Kája Dandová

2.místo - Trojička Laura, Mája, Eliška

ND

2. místo - Nelča Vodenková

7. místo - Barča Petráňová

9. místo - Maruška Minaříková

10. místo - Naty Krejčová

11. místo - Mája Petráňová

12. místo - Julie Vondrášková

13. místo - Eliška Čadková

14. místo - Anička Šmídová

3. místo - Dvojice Terezka a Julča

4. místo - Dvojice Eliška a Naty

5. místo - Kája a Anička

2. místo - Trojička Mája, Barča, Nela

AG

2. místo - Eliška Fialová

3. místo - Eliška Eppingerová

6. místo - Agi Bartošová

9. místo - Simča Gondášová

12. místo - Bělka Barlová

5. místo - Dvojice Eliška a Simča

JUNIOR + SENIOR

5. místo - Dvojice Julča a Verča

6. místo - Dvojice Viki a Péťa

4. místo - Julča Holá

7. místo - Péťa Čajanová 

8. místo - Lada Barlová

12.3.2022 - Mistry s Mistry - Praha

SHOW

2. místo - Růženky (show 4 - 7 let)

1. místo - Cikánská Věštba  (show 8 - 10 let)

2. místo - Čert a Káča (show 11 - 14 let)

2. místo - Aladin (show 11 - 14 let)

4. místo - Živly (show 15 - 26 let)

GYMNASTICKÝ AEROBIK

NG

5. místo - Markétka Ptáčkové

8. místo - Kája Dandová

9. místo - Bětka Elčknerová

ND

1. místo - Natálka Malkusová

6. místo - Kája Okénková

7. místo - Nelča Vodenková

9. místo - Kája Hrdinová

13. místo - Barča Petráňová

14. místo - Mája Petráňová

1. místo - Dvojice Kája a Kája

5. místo - Trojička Mája, Barča, Nela

AG

4. místo - Eliška Eppingerová

17. místo - Bělka Barlová

18.-19. místo - Agi Bartošová

20. místo - Eliška Fialová

25. místo - Simča Gondášová

6. místo - Dvojice Eliška a Simča

JUNIOR + SENIOR

10. místo - Dvojice Julča a Verča

13. místo - Dvojice Viki a Péťa

13.-14. místo - Julča Holá

18. místo - Péťa Čajanová

2.4.2022 - Žij pohybem - Praha

3. místo - Růženky (show 4 - 7 let)

2. místo - Cikánská Věštba  (show 8 - 10 let)

3. místo - Čert a Káča (show 11 - 14 let)

5. místo - Čerta Kačka (show 11 - 14 let)

2.4.2022 - Mistry s Mistry - Ostrava

SHOW

1. místo - Aladin (show 11 - 14 let)

5. místo - Živly (show 15 - 26 let)

GYMNASTICKÝ AEROBIK

ND

1. místo - Natálka Malkusová

3. místo - Kája Hrdinová

10.-11. místo - Kája Okénková

10.-11. místo - Barča Petráňová

15. místo - Mája Petráňová

1. místo - Dvojice Kája a Kája

AG

8. místo - Eliška Eppingerová

16. místo - Eliška Fialová

17. místo - Agi Bartošová

22. místo - Simča Gondášová

29. místo - Bělka Barlová

9. místo - Dvojice Eliška a Simča

JUNIOR + SENIOR

5. místo - Dvojice Julča a Verča

7. místo - Dvojice Viki a Péťa

10. místo - Julča Holá

17. místo - Péťa Čajanová

18. místo - Lada Barlová

2.4.2022 - Začni s Mistry - Ostrava

23.4.2022 - Začni s Mistry - Praha

SHOW

1. místo - Růženky (show 4 - 7 let)

1. místo - Čert a Kačka (show 11 - 14 let)

1. místo - Živly (show 15 - 26 let)

GYMNASTICKÝ AEROBIK

NG

2. místo Bětka Elčknerová

3. místo Markétka Ptáčková

4. místo Kája Dandová

2. místo Trojička Laura, Mája, Eliška

ND

4. místo Nelča Vodenková

8. místo Mája Presslerová

19. místo Bára Petráňová

24. místo Julča Vondrášková

25. místo Naty Krejčová

26. místo Maruška Minaříková

27. místo Terka Marková

29. místo Eliška Čadková

9. místo Dvojice Anička a Kája

6. místo Dvojice Eliška a Naty

5. místo Dvojice Terka a Julča

AG

8. místo Eliška Fialová

15. místo Agi Bartošová

JUNIOR + SENIOR

2. místo Minitým Lada, Šárka, Barča, Terka

4. místo Dvojice Péťa a Viki

9. místo Péťa Čajanová

23.4.2022 - Žij pohybem - Praha

SHOW

4. místo - Cikánská Věštba  (show 8 - 10 let)

4. místo - Čert a Káča (show 11 - 14 let)

1. místo - Aladin (show 11 - 14 let)

3. místo - Živly (show 15 - 26 let)